O firmie

Firma Continental Cars® rozpoczęła działalnośc kilka lat temu.

Przyglądając się sytuacji na Polskim rynku samochodów używanych i towarzyszącym jej praktykom, które są dziś prawdziwą plagą (cofanie liczników, odbudowywanie aut po ciężkich uszkodzeniach, wprowadzanie klientów w błąd ukrywając wewnętrzne wady i rzeczywisty stan auta) postawiliśmy przede wszystkim na uczciwość. Kupując u nas masz pewność oraz przejrzystość historii pojazdu. Dlatego skupiliśmy się przede wszystkim na rynku skandynawskim, gdzie przebiegi aut od kilkunastu lat są dokumentowane i tworzą niepodważalną bazę w ministerstwie transportu.

W każdym z naszych aut bez problemu można sprawdzić przebieg na stronach:
Duńskie Ministerstwo Transportu
Szwedzkie Ministerstwo Transportu

W większości proponowanych przez nas aut znajdą Państwo również komplet dokumentów serwisowych, o które tak ciężko w używanym aucie, jak przeważnie twierdzą handlarze. Nie sprowadzamy aut powypadkowych wymagających napraw. Kupowane przez nas samochody są po sprowadzeniu szczegółowo sprawdzane. Wystawione na sprzedaż są w pełni sprawne i gotowe do codziennego użytkowania.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Grono zadowolonych klientów cały czas się powiększa. Wbrew różnym opiniom, pewne auta z pełną historią nie czekają długo na swoich nabywców dlatego nasza oferta jest odświeżana na bieżąco. Znajdą w niej Państwo auta różnego segmentu zaczynając od małych miejskich a kończąc na terenowych i sportowych.

Mamy również coś specjalnego dla osób szukających unikatów i klasycznych young-i-oldtimerów, które można również znaleźć na stronie: http://www.gieldaklasykow.pl/

W naszej ofercie posiadamy również gwarancję GetHelp na auta używane: http://www.gethelp.pl/

Zapraszamy.

Kontakt

Continental Cars Logo
CONTINENTAL CARS
ul. Samulowskiego 34
11-036 Sząbruk (koło Olsztyna)
woj. Warmińsko Mazurskie
biuro@continentalcars.pl

Kamil: +48 501 947 286
Daniel: +48 668 448 221

Godziny otwarcia

BIURO:
Pn-Pt:9.00 – 17.00
Sob: 9.00 – 14.30